Костюми для будівельників, монтажників

Критерії вибору робочих напівкомбінезонів для будівельників

Будівельні і ремонтні роботи припиняються хіба що лиш у великі свята. Такий зручний спецодяг, як напівкомбінезон, дуже добре підходить для представників багатьох професій, котрі постійно знаходяться в русі. Завдяки зручному фасону, вони надійно захищають вразливі частини тіла від морозів і холодних вітрів, у теплі дні літа. Все залежить від правильного вибору матеріалів. Наприклад, в дощові сезони, зовнішні роботи на будівництві, ремонт доріг, робота з електрикою потребують одягу з певними властивостями.

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» при пошитті напівкомбінезонів використовує сумішеві тканини, котрі мають в складі натуральні і синтетичні компоненти. Різне процентне співвідношення поліестеру і бавовни дає можливість отримати матеріали з необхідними експлуатаційними характеристиками. А одяг, виготовлений із таких тканин, добре вентилюється, має гігроскопічні властивості, стійкий до витирання, витримує багаторазові цикли прання та чищення. Для утеплення зимових варіантів використовується синтепон. А спецодяг для виконання робіт в умовах поганої видимості забезпечується світловідбиваючими смугами. Напівкомбінезони гармонійно поєднуються з таким одягом, як куртки і футболки – виходить чудовий робочий комплект.

Спецодяг з інтернет-магазину Prostil

Виробничі процеси в будівництві вимагають ретельного підбору спецодягу. Це пов'язано з підвищеною небезпекою таких робіт і з необхідністю їх проведення в несприятливих температурних режимах. Спецодяг для будівельників і монтажників, пошитий на нашому виробництві, забезпечить і надійний захист від механічних впливів, і комфорт в умовах різкої зміни температур. Універсальний у застосуванні спеціальний одяг відповідає всім вимогам нормативних документів з охорони праці. Напівкомбінезони, до того ж, мають доступну ціну.

Інтернет-магазин ProStil пропонує послуги з виготовлення спецодягу для будівельників під замовлення, щоб врахувати необхідні вимоги до виробів, забезпечити брендування. Та ви можете і купити готові стандартні речі зі складу нашого підприємства. При покупці оптом вам будуть надані суттєві знижки. Надаються послуги з доставки партій товару за вказаною адресою. Запрошуємо вас до плідної співпраці.

Повна версія

Мобільна версія