Одяг (форма) для перукарів, косметологів, масажистів

Товари 1-4 з 4
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Весь асортимент одягу для співробітників салонів краси та перукарень 

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» є спеціалізованим підприємством з виготовлення професійного одягу. На нашому сайті ви знайдете будь-які елементи форми для співробітників салонів краси та перукарень. Це стильна уніформа, призначена в той же час для певного виду робіт і напрямків. З першим пунктом все ясно. Уніформа сприяє створенню позитивного іміджу підприємства, підкреслює високий рівень послуг, що надаються. У другому – увага приділяється експлуатаційними характеристиками спецодягу:

  • фасон;
  • підбір матеріалів з необхідними якостями;
  • термін експлуатації;
  • простота догляду за виробами.

Саме такий комплексний підхід дозволяє підібрати відповідні елементи уніформи під конкретні умови на робочому місці.

Враховуйте специфіку робіт персоналу 

Спецодяг для співробітників перукарень та салонів краси в кожному конкретному випадку підбирається з урахуванням специфіки їх роботи. Досягається це ретельним вибором матеріалів для пошиття, урахуванням необхідних конструктивних особливостей. При виготовленні такого одягу для персоналу рекомендується віддавати перевагу сумішевим тканинам. Вони містять у своєму складі бавовняні і синтетичні нитки. Кожен з цих компонентів виконує свою функцію. Тканини з переважанням синтетики краще підходять для прання та хімічного чищення. Відповідно вони частіше використовуються при виготовленні одягу для косметологів, масажистів, манікюрниць, тайських масажистів. Всі ці професії пов'язані із застосуванням мазей, лаків, гелів, які можуть істотно забруднювати одяг, навіть при дуже акуратному зверненні. Для майстрів-перукарів і адміністраторів салону краси спецодяг рекомендується виготовляти з натуральних бавовняних тканин. Вони антистатичні і комфортні, але вимагають більш бережливого ставлення. Всі ці тонкощі можна врахувати, замовивши індивідуальний пошив робочої форми.

в інтернет-супермаркеті ProStil всі товари відповідають Національним і Європейським Стандартам ДСТУ EN ISO. Ми пропонуємо фартухи (в тому числі шкіряні), фартухи, халати, вафельні рушники. Наша гордість – незвичайні по красі вироби для дитячих перукарів. Друк на виробах яскравих барвистих принтів приверне маленьких клієнтів в ваш заклад. Тут також можна купити серійні вироби або замовити індивідуальний пошив (в тому числі спецодяг потрібного розміру). Ми гарантуємо високу якість і демократичні ціни.

 

 

Повна версія

Мобільна версія