Спецодяг (форма) для кафе, ресторанів, барів

Товари 1-7 з 7
 

 

Замовити весь спектр спецодягу для кафе і ресторанів в інтернет-магазині ProStil

Ступінь популярності кафе, ресторанів і барів залежить від багатьох факторів. Це місце розташування, меню, цінова політика, інтер'єр та ін. Підвищена увага приділяється також професіоналізму і зовнішньоиу вигляду обслуговуючого персоналу: офіціантів, барменів, адміністратора ресторану, працівників кухні. У не меншому ступені це актуально і для готелів. Креативна уніформа підкреслює відповідність заявленому статусу і високий рівень обслуговування. Витриманий в корпоративному стилі спецодяг сприяє згуртуванню колективу, загострює відчуття причетності спільній справі. На клієнтів формений одяг також справляє позитивний вплив. Приділяючи цьому питанню належну увагу, можна істотно підвищити відвідуваність закладу. Понесені при цьому витрати не йдуть ні в яке порівняння з майбутніми дивідендами.

Якщо вже говорити про витрати, то їх можна істотно знизити, звернувшись в одне зі спеціалізованих підприємств з пошиття спецодягу. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з пропозиціями інтернет-магазину Prostil. Наше сучасне профільне підприємство, зі своєю виробничою базою і кваліфікованим персоналом пропонує готові вироби та індивідуальне пошиття спецодягу. Тут ви зможете замовити

  • куртки;
  • костюми;
  • фартухи;
  • жилети;
  • довгі і укорочені фасони халатів.

Форма для жінок і чоловіків, для прибиральниць ресторану, уніформа для суші бару буде виготовлена з незмінною якістю й повною відповідністю до умов праці. Крім того, ми забезпечимо брендування методом комп'ютерної вишивки, шовкографії чи термодруку – на вибір замовника. 

Підбір тканин, розробка фасону, рекомендації по догляду

Фахівці компанії «ПроСтиль» завжди допоможуть підібрати матеріали, котрі відповідають вашим вимогам і умовам експлуатації. Ми використовуємо у роботі широкий асортимент тканин і фурнітури. Сорочкові і сумішеві тканини, джинсові матеріали, поліестер. Весь спектр колірної гами: від чорного до білого кольору. Ваше завдання зводиться до того, щоб чітко сформулювати вимоги до якостей та вигляду спецодягу. Повірте, це набагато простіше, ефективніше і дешевше, ніж купити готові вироби, щоб потім співробітники намагатися її підігнати на себе.

Ви отримаєте кваліфіковані рекомендації по догляду за одягом. Цінова політика нашого підприємства спрямована на пошуки шляхів оптимізації вартості при оптових закупівлях і одиничних замовленнях. З будь-якого боку співпраця з виробником буде для вас надзвичайно вигідною.

Повна версія

Мобільна версія