Каскетки

Каскетки широкого застосування

Всі звикли бачити робочих на будівництві чи при виконанні дорожніх робіт в касках. Але в літню пору такі головні убори створюють певний дискомфорт, тому краще використовувати легкі і зручні каскетки. Моделі з козирком, що нагадують бейсболки, придумали в середині ХХ століття для військової форми. Практичні каскетки швидко стали популярними серед представників різних професій, знайшли інше призначення, а дизайнери вдосконалили їх і доповнили спеціальними вставками, стійкими до пошкоджень.

Застосування моделей з асортименту ProStil гарантує захист голови від ударів об тверді предмети і від шкідливого впливу сонця. Їх можна використовувати в різних сферах: комунальні послуги, сільське господарство, лісництво, логістика, будівництво, сервіс. В інтернет-магазині зучно купити екземпляри з перевагами:

  • привабливий дизайн;
  • приємна на дотик, дихаюча, вологовідштовхуюча тканина;
  • регульовані застібки;
  • надійні вставки з АВС-пластика;
  • простий догляд;
  • доступна ціна.

Характеристики цих головних уборів відповідають необхідним стандартам і задовольнять всі побажання споживачів. Великий вибір моделей дозволяє забезпечити потреби споживачів за необхідними розмірами та кольорами. Замовлення приймаються з усіх куточків України, спосіб оплати і доставки вибирає клієнт.

Спецодяг від ProStil – гарантія успіху

Компанія ProStil пропонує спецодяг, робоче взуття, каски та інші засоби індивідуального захисту, а також рекламні послуги. На виробництві виконуються всі етапи виконання роботи – від розробки ескізів до декорування готової продукції нашивками. Якість, довговічність і безпеку нашої продукції підтверджено необхідними сертифікатами.

У розділі представлені робочі каскетки з захисними корпусами, з вентиляційними гратами і світловідбиваючими елементами. Є кілька видів моделей, серед яких легко підібрати необхідний варіант. Вироби мають високу категорію захисту, та сучасний вигляд. Їх легко випрати, попередньо витягнувши пластикові вставки.

Замовлення приймаються у будь-якій кількості, при цьому надаються знижки. Завдяки використанню на власному виробництві ефективного обладнання, ми виконаємо індивідуальні замовлення будь-якої складності, додамо нашивки, принти та інші деталі. Менеджери компанії завжди знаходяться на зв'язку і нададуть відповідь на всі запитання.

Хочете, щоб ваша компанія досягла успіху? Вибирайте каскетки, а також комбінезони, куртки для всіх співробітників і переконайтеся, наскільки важливо використовувати брендований спецодяг у професійній діяльності.

Повна версія

Мобільна версія