Каски

Товари 1-2 з 2
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Робочі каски забезпечать захист високого класу

Захист голови від пошкоджень на виробництві завжди актуальне питання, тому без міцної каски не обійтися. Високоякісний головний убір убезпечить від ударів, від електричного струму і вологи. Перші будівельні каски з'явилися в Америці і виготовлялися з тонкої пластмаси, та швидко виходили з ладу, але й врятували життя багатьом працівникам, тому стали популярними в усьому світі. З часом їх вдосконалювали і сучасні екземпляри вже мають високі захисні властивості.

В каталозі ProStil представлені каски, які мають багато переваг:

  • корпус з міцного матеріалу;
  • наявність внутрішньої вставки, що поглинає піт;
  • 6 точок кріплення, регульована глибина посадки;
  • різноманітність відтінків;
  • доступна ціна.

Каски з асортименту інтернет-магазину відповідають високій категорії захисту і знаходять застосування в різних сферах: будівництво, металургія, нафтопереробна промисловість, енергетика та інше.

Вивчайте характеристики виробів, вибирайте відповідний екземпляр і оформляйте замовлення. Всі моделі є в наявності, спосіб оплати і доставки вибирає клієнт, посилки відправляються в усі куточки України.

Засоби індивідуального захисту в магазині ProStil

Продукція компанії ProStil відповідає європейським стандартам якості і вимогам часу. У нас є спецодяг, взуття, захисні головні убори, які дозволяють виконувати роботу будь-якої складності, відчуваючи комфорт і безпеку. Вироби мають всі необхідні для роботи елементи, але, при необхідності, можна вносити зміни в їх дизайн.

У розділі представлений великий вибір касок різного призначення. Їх ціна залежить від навантаження, та від наявності додаткових елементів. У нас можна замовити як просту будівельну каску з вентиляцією і з фіксацією на підборідді ременем, так і екземпляр для робіт з установками високої напруги, що забезпечує електроізоляцію і стійкий до бризок розплавленого металу. В асортименті також є захисні комплекти без вентиляції, в які входить каска з АВS пластика, навушники і сітчастий екран, що дуже важливо при роботі з мотокосами, відбійними молотками і подібним обладнанням.

Вироби проходять перевірку на безпеку для здоров'я, стійкості до гарячої води, пально-мастильних матеріалів, лугів. Корпус і внутрішня частина головних уборів виготовлені з матеріалів, що не викликають алергічних реакцій на шкірі голови.

У магазині ProStil можна замовити розробку та виготовлення спецодягу, взуття, ЗІЗ для голови і обличчя за індивідуальними ескізами, а також їх брендування. Оптові покупці отримують значні знижки, тому придбання виробів для всього колективу підприємства обходиться набагато дешевше, ніж в інших магазинах.

Повна версія

Мобільна версія