Каски

 

 

Робочі каски забезпечать захист високого класу

Захист голови від пошкоджень на виробництві завжди актуальне питання, тому без міцної каски не обійтися. Високоякісний головний убір убезпечить від ударів, від електричного струму і вологи. Перші будівельні каски з'явилися в Америці і виготовлялися з тонкої пластмаси, та швидко виходили з ладу, але й врятували життя багатьом працівникам, тому стали популярними в усьому світі. З часом їх вдосконалювали і сучасні екземпляри вже мають високі захисні властивості.

В каталозі ProStil представлені каски, які мають багато переваг:

  • корпус з міцного матеріалу;
  • наявність внутрішньої вставки, що поглинає піт;
  • 6 точок кріплення, регульована глибина посадки;
  • різноманітність відтінків;
  • доступна ціна.

Каски з асортименту інтернет-магазину відповідають високій категорії захисту і знаходять застосування в різних сферах: будівництво, металургія, нафтопереробна промисловість, енергетика та інше.

Вивчайте характеристики виробів, вибирайте відповідний екземпляр і оформляйте замовлення. Всі моделі є в наявності, спосіб оплати і доставки вибирає клієнт, посилки відправляються в усі куточки України.

Засоби індивідуального захисту в магазині ProStil

Продукція компанії ProStil відповідає європейським стандартам якості і вимогам часу. У нас є спецодяг, взуття, захисні головні убори, які дозволяють виконувати роботу будь-якої складності, відчуваючи комфорт і безпеку. Вироби мають всі необхідні для роботи елементи, але, при необхідності, можна вносити зміни в їх дизайн.

У розділі представлений великий вибір касок різного призначення. Їх ціна залежить від навантаження, та від наявності додаткових елементів. У нас можна замовити як просту будівельну каску з вентиляцією і з фіксацією на підборідді ременем, так і екземпляр для робіт з установками високої напруги, що забезпечує електроізоляцію і стійкий до бризок розплавленого металу. В асортименті також є захисні комплекти без вентиляції, в які входить каска з АВS пластика, навушники і сітчастий екран, що дуже важливо при роботі з мотокосами, відбійними молотками і подібним обладнанням.

Вироби проходять перевірку на безпеку для здоров'я, стійкості до гарячої води, пально-мастильних матеріалів, лугів. Корпус і внутрішня частина головних уборів виготовлені з матеріалів, що не викликають алергічних реакцій на шкірі голови.

У магазині ProStil можна замовити розробку та виготовлення спецодягу, взуття, ЗІЗ для голови і обличчя за індивідуальними ескізами, а також їх брендування. Оптові покупці отримують значні знижки, тому придбання виробів для всього колективу підприємства обходиться набагато дешевше, ніж в інших магазинах.

Повна версія

Мобільна версія