Медичні халати

Товари 1-7 з 7
 

 

Замовте стильний медичний халат 

У наш час дизайнери одягу приділили достатньо уваги потребам медичних працівників. Звичайний халат давно вже перестав бути просто спецодягом персоналу, адже у кожної спеціалізації в медустановах є свої особливі вимоги до захисту і зручності. Творчий підхід швейників до вирішення завдань щодо створення комфортних виробів для підрозділів медицини дозволяє компанії «ПроСтиль» вийти на ринок спецодягу з диференційованими пропозиціями. У підготовці модельного ряду наші дизайнери обов'язково враховують практично весь спектр професій медперсоналу:

 • для лікарів;
 • для санітарних працівників;
 • для медсестер;
 • для екстреної медицини;
 • для ветеринарної служби;
 • для фармацевтичної галузі;
 • для студентів; та ін.

Це далеко не повний перелік того, що наш інтернет-магазин може запропонувати замовникам. Адже медичний халат використовується не лише в медмедичних закладах і лабораторіях. Їх використовують в торгівлі, на підприємствах автосервісу і в інших організаціях і підприємствах різних галузей, особливо в народному господарстві. І кожен споживач сьогодні намагається використовувати атрибутику корпоративного стилю у індивідуальних замовленнях. 

Підбираємо стиль медичного одягу разом з інтернет-магазином ProStil

Медпрацівники носять халат поверх щоденного одягу, щоб не допустити поширення бруду і пилу, впливу кислот або інших речовин. Спеціалісти виробництва на ПроСтіл при пошитті одягу даної категорії враховують масу нюансів і вимог. У першу чергу, наші вироби відповідають всім нормам якості та безпеки. для цього застосовуються матеріали з відмінними водовідштовхувальними характеристиками, які чудово пропускають повітря. Халати добре тримають форму, не мнуться, легкі та стильні на вигляд.
Вироби будуть відповідати побажанням споживача за такими критеріями:

 • відтінок – білі, комбіновані, кольорові, дизайнерські;
 • покрій – можна вибрати модель приталеного або прямого крою;
 • довжина рукава і самого халата – середній, довгий чи короткий;
 • застібки – кнопки, гудзики, блискавка.

Буде враховано все, до найменших подробиць, таких як кількість кишень і їх розташування, поєднання кольорів обробки окремих елементів, специфіка роботи персоналу. Готові вироби мають підвищену зносостійкість, витримують багаторазове прання і термообробку без втрати свого товарного вигляду і експлуатаційних якостей. А різноманітність моделей допоможе вам вибрати відповідний стиль і підкреслити корпоративний імідж вашого підрозділу. 

Купити медичний халат швидко за прийнятними цінами

«ProStil» як підприємство-виробник вирізняється творчим підходом до пошиття спецодягу на замовлення. Тим більше, що тепер можна сміливо використовувати ідеї дизайнерів моди і в моделях робочого одягу. Тож, наші майстри широко застосовують весь арсенал сучасного виробництва. При цьому витримуються стислі терміни виконання замовлень, можливість вибору прийнятної для покупця форми оплати, адекватні ціни. Ми зробимо все, щоб для кожного лікаря одягати красивий робочий халат, пошитий нашими фахівцями, було приємно і престижно.

На сайті інтернет-магазину Prostil пропонуються товари широкого вжитку як оптом, так і в роздріб, з доставкою будь-яких партій товару на вказану адресу. Персонал вашого підприємства напевно лишиться задоволений функціональністю і стилем робочого одягу, а керівництво зможе вигідно заощадити кошти.

Повна версія

Мобільна версія