Спецодежда в Житомирі

Пошиття на давальницькій сировині 

Наше швейне підприємство пропонує співпрацю підприємствам і рекламним агентствам Житомирської області. Ми займаємося виготовленням будь-яких текстильних виробів, в тому числі і на давальницькій сировині замовника. Пошити костюм за індивідуальними вимогами? Для нас це не проблема. Величезний вибір тканин, професійні консультанти і великий досвід робіт - все це надасть швейне підприємство ТОВ «ПроСтиль».

Спецодяг та робочий одяг оптом і в роздріб

Замовляйте спецодяг на нашому інтернет-сайті. Тут ви можете знайти великий вибір робочого одягу для будівельної, господарської, промислової галузі. З нами співпрацюють великі промислові підприємства. Особливе місце в нашому швейному виробництві займає робота з рекламними агентствами, авто мийками, продуктовими торговими мережами і СТО. Від конкурентів нас відрізняє бездоганний менеджмент, швидкі терміни виготовлення замовлення, якість пошиття виробів.

Прапори і вимпели в Житомирі не дорого

Пропонуємо вам продукцію, виготовлену на власних швейних і друкованих виробничих площах. Шукаєте де купити прапор? Наше швейно-поліграфічне підприємство пропонує прапори країн світу, корпоративні прапори. Також ми займаємося виготовленням настільних прапорців і вимпелів, використовуємо найпопулярніші тканини для сублімації: прапорова тканина, атлас, габардин. Ви можете замовити прапор з будь-яким зображенням навіть від 1-ої штуки, надамо макет, а ми в свою чергу якісно і в строк виготовимо для вас прапор.

Повна версія

Мобільна версія