Спецодежда в Запоріжжі

Пошиття і продаж робочого одягу в Запоріжжі

Швейне підприємство ТОВ «ПроСтиль» займає лідируючі позиції на ринку спецодягу та поставок ЗІЗ в регіоні. Ми займаємося виготовленням спецодягу в Запоріжжі на найсучаснішому швейному обладнанні. Вся продукція, що випускається, проходить контроль якості і відповідає всім державним стандартам України. Так само ми займаємося виробництвом рекламного текстилю. Замовляйте прапори або вимпели – готова продукція буде протягом 72 годин в вашому місті.

Спецодяг на замовлення дрібним і великим оптом

Безумовно, варто звернути увагу на наш інтернет-магазин спецодягу. Для власників дрібного і крупного бізнесу ми підготували спецпропозицію. Від звичайної куртки охоронця до костюма для заправника з антистатичної тканини. Всі індивідуальні замовлення виконуються швидко і вчасно. Ми працюємо по всій Україні – робимо доставку з будь-якими, зручними для покупця перевізниками. Прапори і вимпели на замовлення в Запоріжжі – ми займаємося цим уже 10 років.

Прапори і рекламний текстиль для промоакцій 

Якщо бажаєте купити спецодяг оптом для співробітників фірми, тоді можна оформити замовлення у нас. Інтернет-магазин спецодягу в Запоріжжі – замовляйте спецодяг і спецвзуття в 2 кліка. Ми зробимо нанесення логотипу вашої компанії шовкотрафаретом або вишивкою, розробимо корпоративний стиль і зробимо все за найнижчою ціною в місті.

Повна версія

Мобільна версія