Спецодежда в Ялті

Пошиття і продаж спеціального одягу в Ялті

Наше швейно-поліграфічне підприємство надає повний спектр послуг з пошиття спецодягу, а також корпоративної уніформи. Хочете купити робочий спецодяг? Збережіть наш сайт в закладах і постійно стежте за акціями та спеціальними пропозиціями. Також часто проходять сезонні знижки – у літній сезон на робочі костюми та халати, в зимовий на утеплені бушлати, штани і жилети.

Уніформа та інша рекламна продукція 

Літній сезон в Ялті обов'язково обумовлений великою кількістю заходів та акцій рекламного характеру. Хочете красиво одягнути рекламних агентів або розповсюджувачів? Зверніться до менеджерів нашого швейного підприємства. Ми можемо вам підказати, як правильно вибрати комплект рекламного текстилю, щоб це було респектабельно, акуратно і, що особливо важливо, не дорого. Пропонуємо торгові намети, вуличні парасольки, косинки, жилети, промофутболки, кепки та багато іншого корисного товару.

Прапори в наявності і під замовлення

Хочете замовити прапор? На нашому сайті знайдете гарний вибір прапорів. Це може бути прапор країни, прапор армії, корпоративний прапор. Ми є виробником, саме тому наша ціна виявиться найбільш прийнятною для вас, а якість бездоганною. Купити або замовити прапор дуже просто. Потрібно лише зателефонувати до менеджерів з продажу або залишити запит на нашому сайті. Прапор України, військовий або історичний прапор - все це є на сайті prostil.com.ua.

Повна версія

Мобільна версія