Спецодежда в Вінниці

Продаж робочого спецодягу та взуття у Вінниці

Швейно-поліграфічне підприємство «ПроСтиль» проводить розробку та пошиття різних текстильних виробів: спецодяг, корпоративний одяг, текстильна продукція для проведення рекламних акцій, прапори і багато іншого. Зробіть замовлення в спеціалізованому інтернет-магазині спецодягу і переконайтеся в якості і комфорті наших виробів. Вся продукція повністю відповідає вимогам чинного законодавства в Україні. Ми підготуємо зразки і грамотно проконсультуємо з будь-якого питання щодо цікавого для вас товару.

Нанесення логотипів, виготовлення шевронів на одязі

Наше підприємство має можливість надавати послуги з нанесення логотипів на одяг усіма можливими видами. Власний цех комп'ютерної вишивки, шовкотрафаретного друку та сублімації. Можливість виконання замовлень з великими обсягами, як в сфері пошиття, так і в сфері нанесення зображень вже на готову продукцію. Особливу увагу зверніть на замовлення шевронів. Шукаєте де замовити спецодяг з логотипом? Зателефонуйте менеджерам нашого підприємства і отримаєте повні, грамотні відповіді на всі ваші запитання.

Рекламна і корпоративна продукція з текстилю

Часті питання великих і дрібних компаній стосуються замовлення спеціальної уніформи, розробки корпоративного стилю офісних співробітників, проведення рекламних акцій із застосуванням рекламної текстильної продукції як футболки з логотипом, кепки, косинки, шарфи з лого, вуличні прапори і настільні прапорці. Все це ви можете замовити на нашому сайті. Просто перейдіть за посиланням і зробіть замовлення. Також ви можете зробити заявку на індивідуальний прорахунок, зв'язавшись з нашими менеджерами за вказаними контактами.

Повна версія

Мобільна версія