Спецодежда в Києві

Інтернет-магазин спецодягу в Києві

Ви відкрили СТО або склад в місті Київ і вам необхідно забезпечити працівників якісним спецодягом? Тоді наш інтернет-магазин спецодягу Prostil.com.ua, саме те місце, де можна купити все від брендованої кепки до рекламного намету. Ми займаємося виготовленням спецодягу і нанесенням логотипів, маємо величезний досвід і найсучасніший парк обладнання. Робимо відправкищодня, тому і ваше замовлення буде в найкоротший термін на місці.

Пошиття спецодягу на замовлення 

Особливе місце в асортименті нашої продукції займає рекламний текстиль. Ми наносимо сублімацію на тканини і комп'ютерну вишивку та шовкотрафаретний друк. Наша особлива гордість – прапори будь-яких розмірів і конфігурації. Зшивні, двосторонні і двухполотенні прапори – наш коник. Ми розробимо і зробимо пошиття прапорів максимально дешево і швидко.

Корпоративний спецодяг найвищої якості 

Магазин спецодягу для охорони і робочого одягу завжди під рукою за адресою в інтернеті Prostil.com.ua. Виробництво вимпелів, прапорів і шевронів в Києві під замовлення. Літній і зимовий спецодяг будь-якої конфігурації і складності буде виготовлено в найкоротший термін і за найнижчою ціною. Дізнатися ціну або зробити замовлення спецодягу можна на сайті Prostil.com.ua

Повна версія

Мобільна версія