Спецодежда в Херсоні

Спецодяг за низькими цінами в Херсоні

Вимоги охорони праці в області спецодягу вимагають кожного працівника підприємств забезпечити одягом спеціального призначення для захисту від різних факторів виробничої діяльності. Тут ви можете купити різний робочий одяг: костюми, куртки, халати. Не забувайте вчасно підготувати працівників до літнього, а особливо до зимового сезону. Якісний спецодяг - запорука високої працездатності і здоров'я співробітників.

Власне пошиття текстильних виробів

Пропонуємо послуги з пошиття будь-яких текстильних виробів, включаючи спецодяг, рекламний і домашній текстиль. Робота проводиться як на давальницькій сировині, так і з застосуванням власних тканин і фурнітури. Виконуємо всі послуги пов'язані з розробкою, виготовленням лекал для пошиття, брендуванням. На будь-який вид продукції передбачається можливість нанесення логотипу, малюнка, зображення.

Сублімація і трафаретний друк (шовкографія)

Як нанести логотип на текстиль? Ми легко допоможемо вам в цьому питанні. Наявність власного обладнання дозволяє нам швидко і якісно проводити нанесення логотипу чи зображення на одяг, робочий спецодяг або просто на будь-який вид тканини. Застосовуємо метод сублімації, в результаті якого отримаємо перенесення повнокольорового малюнка на будь-який вид синтетичної тканини. Шовкотрафаретний друк використовується для зменшення вартості нанесення логотипу при великих тиражах. Однак у даного виду друку - обмежена кількість кольорів і висока вартість при малому обсязі.

Повна версія

Мобільна версія