Спецодежда в Харкові

Інтернет-магазин спецодягу в Харкові

Величезний асортимент товарів для захисту ваших працівників ми представляємо в Харкові, в нашому інтернет-магазині Prostil.com.ua. Доставка здійснюється усіма перевізниками. Продаємо від 1 шт. до 10000. На складі маємо весь асортимент тканин для максимально швидкого пошиття та відправки замовнику. Виконуємо нанесення логотипів компаній шовкотрафаретом і вишивкою. Займаємося цим більше 10 років. Ви можете довіритися нашому досвіду.

Супермаркет з різноплановим товаром

Магазин спецодягу працює 24 години на добу, можете оформити замовлення протягом дня. Наші менеджери зв'яжуться з вами в найкоротші терміни для уточнення деталей замовлення. Ми займаємося не тільки спецодягом, а й пошиттям і нанесенням зображень на футболках і текстильній продукції. Адже маємо досвід роботи у виробництві прапорів і вимпелів. Подібні замовлення виконуємо майже кожен день.

Утеплений спецодяг і засоби індивідуального захисту

Ви не знаєте де купити спецодяг в Харкові? Тоді заходьте в інтернет-магазин спецодягу ProStil. Замовлення можна оформити в 2 кліка. Ми фахівці в пошитті рекламного текстилю та наметів. У парку обладнання є сублімаційний принтер для друку прапорів, вимпелів і більшості рекламної продукції. Ми зробимо доставку замовленого товару протягом 72 годин. 

Повна версія

Мобільна версія