Спецодежда в Донецьку

Прапори і рекламний текстиль у Донецьку

Наше швейне підприємство займається конструкторською розробкою і пошиттям будь-яких текстильних виробів, в тому числі й пошиття прапорів, вимпелів, виготовлення фартухів, халатів для медиків та ін. Уніформа для продавців, кухарів задовольнить потребу найвимогливіших замовників. У нас легко купити прапор України або замовити будь-який інший за вашим макетом. Інтернет-магазин прапорів і рекламного текстилю в Донецьку – легкий і швидкий спосіб отримати бажаний результат.

Робочий костюм та спецодяг в наявності й під замовлення

Компанія ТОВ «ПроСтиль» займається виготовленням якісного і надійного спецодягу. Використовуючи наш інтернет магазин, можна всього за кілька кліків придбати потрібний вам товар. А ми в свою чергу виконаємо доставку робочого спецодягу, промо текстилю, взуття або ЗІЗ до вашого міста. Наш спецодяг комфортний і прослужить вам довго.

Логотипи для одягу та спецодягу 

При виготовленні спецодягу ми раді виконати будь-яке завдання замовника пов'язане з розробкою і нанесенням логотипу на спецодяг. Чи то зимова куртка, робочий костюм, чи інша текстильна продукція, ми запропонуємо різні методи нанесення логотипів: шовкотрафаретний друк, комп'ютерна вишивка. Особливо популярний метод – виготовлення шеврона, використовуючи метод сублімації логотипу та подальшого його прострочування на вже готовому виробі.

Повна версія

Мобільна версія