Спецодежда в Дніпрі

Роздрібний і оптовий продаж спецодягу 

Наше швейне підприємство виконує повний спектр послуг з розробки, пошиття та продажу будь-яких текстильних виробів, починаючи від рекламних прапорців і вимпелів, закінчуючи спецодягом різного призначення, а також робоче взуття та ЗІЗ. Купити спецодяг з доставкою в Дніпрі дуже легко, використовуючи наш фірмовий інтернет-магазин. Ми гарантуємо якісне пошиття робочого спецодягу, утеплених курток і брюк, робочих халатів та інших засобів індивідуального захисту.

Купити прапор або прапорець у Дніпрі

Метод сублімаційного друку, який використовують для оформлення прапорів, прапорців, вимпелів, косинок і скатертин, забезпечує чітку і налагоджену роботу виробник-клієнт. Перш за все, це пов'язано з наданням повних даних від замовника: макет друку, правильні розміри і тип обробки виробу. Купити прапор в нашому інтернет-магазині ви зможете, заповнивши спеціальну форму зворотного зв'язку, або зателефонувавши за номером, вказаним в розділі «контакти». Гарантія якості і термін виготовлення продукції – основні чинники нашої діяльності.

Фартухи, жилети, костюми з вишивкою або друком

Не знаєте де купити рекламний текстиль з вишивкою? Ви потрапили в точку, заглянувши на наш сайт. Тут можна вибрати безліч якісних виробів, як фартух з логотипами чи халат з вишивкою, робочий костюм чи бушлат, костюм для ІТП чи жилет. Всього в кілька кліків зробіть замовлення і готуйтеся забрати потрібний товар на складі вантажоперевізника в вашому місті.

Повна версія

Мобільна версія