Спецодежда в Чернівцях

Спецодяг оптом і в роздріб

Пропонуємо покупку спецодягу в широкому асортименті. Ви можете придбати на нашому сайті костюм ІТП працівника, робочу куртку і штани. Також ознайомтеся з широким вибором утепленого зимового спецодягу. Як купити якісний робочий костюм? Будь ласка, все це ви можете знайти на нашому сайті. Ми займаємося розробкою, пошиттям і продажем будь-яких текстильних виробів для співробітників усіх галузей промисловості.

Рекламний текстиль для проведення акцій та заходів

ТОВ «ПроСтиль» пропонує великий вибір рекламного текстилю. Ви можете зробити замовлення або відправити заявку на прорахунок, відвідавши наш інтернет-магазин. Від вас вимагається надіслати нам макет або модель уніформи, вказати кількість необхідних виробів, а ми зі свого боку забезпечимо швидкий розрахунок вартості замовлення, а також, виходячи з досвіду діяльності, дамо пораду з вибором матеріалів і фурнітури.

Нанесення логотипу на одяг

Наше швейне підприємство є виробником робочого одягу, а також одягу (уніформи) для співробітників різних виробничих і торгових сфер. Крім того, ми маємо власне обладнання і достатній досвід з нанесення логотипів різними методами. Це метод комп'ютерної вишивки, шовкотрафаретного друку або сублімації. Виконаємо друк на футболках, спецодязі та інших текстильних виробах.

Повна версія

Мобільна версія