Спецодежда в Черкасах

Робочий одяг та взуття на замовлення

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» займається пошиттям професійного спецодягу. Ми можемо виконати будь-яке побажання клієнтів, пов'язане зі зміною фасону і особливостями оформлення при пошитті робочого одягу. Додатково виконуємо послуги з нанесення логотипів на робочих костюмах, куртках і напівкомбінезонах. Поспішайте замовити спецодяг в інтернет-магазині. Всього в кілька кліків можна купити спецодяг, взуття для промислових підприємств, торговельних точок і різних організацій господарської діяльності.

Настільні, автомобільні прапорці і прапори

Більш ніж 10-річний досвід виробництва продукції рекламного характеру дає впевненість нашим покупцям в правильному виборі фірми виробника. Наше швейно-поліграфічне підприємство дає можливість замовити будь-яку партію прапорів і прапорців. Хочете купити прапор? У нас ви знайдете прапор України, прапори країн світу, сувенірні та корпоративні прапори. Здійснюємо доставку в будь-який регіон країни за допомогою вантажоперевізників. Гарантуємо короткі терміни пошиття прапорів, а також бездоганну якість продукції.

Друк і вишивка на спецодязі

Замислюєтеся, як особливо оформити одяг для своїх співробітників? Ви на правильному шляху. Звернувшись до нашого інтернет-ресурсу, ви знайдете безліч різних моделей корпоративного одягу, спецодягу для виробничих підприємств і уніформи для співробітників фірми. Особливістю нашого швейного підприємство є пошиття і подальше брендування (нанесення логотипу) одягу. Застосовуються методи комп'ютерної вишивки, сублімації і шовкотрафаретного друку. Ми завжди підкажемо вам оптимальний і не дорогий спосіб нанесення.

Повна версія

Мобільна версія