Спецодежда в Борисполі

Роздрібний продаж спецодягу

Де купити зручний, якісний спецодяг? Ви потрапили в спеціалізований інтернет-магазин і тут можна знайти все, що потрібно вам та вашим працівникам з робочого одягу або взуття. На нашому ресурсі є розділи літнього і зимового спецодягу: робочі костюми, утеплені бушлати, штани, комбінезони, халати і жилети. Також ми пропонуємо якісне взуття на литтєвій, масло-бензостійкій підошві, робочі рукавиці з міцної Двонитки, брезентові або комбіновані.

Рекламний текстиль під замовлення

Пропонуємо вам пошиття будь-яких текстильних виробів і рекламного текстилю. Компанія «ПроСтиль» володіє великим потенціалом і досвідом швейних робіт, підтвердженими відгуками наших численних клієнтів. Ми готові працювати як з власними тканинами, так і на давальницькій сировині. Великий досвід в пошитті рекламного текстилю: косинки, жилетки, прапори, прапорці, вимпели, підставки, подушки, рюкзаки та багато іншого.

Спецодяг з логотипом на спині і грудях

Купити спецодяг з логотипом для співробітників вашого підприємства можна в нашому інтернет-магазині. Тут знайдете велику кількість літніх костюмів і комбінезонів, утепленій спецодяг, костюми для ІТП працівників і подібне. Як замовити спецодяг з логотипом? Просто зателефонуйте до наших менеджерів, або залиште заявку на сайті. Ви обов'язково отримаєте швидку і компетентну відповідь.

Повна версія

Мобільна версія