Спецодежда в Білій Церкві

Робочий одяг, уніформа в Білій Церкві

Швейне підприємство «ПроСтиль» – не тільки виробник спецодягу. Це підприємство, де добре налагоджено співпрацю з виробниками різних галузей, фабриками, закладами громадського харчування, станціями обслуговування автомобілів та багатьма іншими організаціями. Ми готові розробити і пошити для вас будь-яку уніформу, робочий спецодяг або рекламний текстиль. Працюємо з усіма регіонами України. Гарантуємо швидкий підрахунок ціни, приємну для вас вартість і швидкі терміни виконання замовлення.

Комп'ютерна вишивка і шовкотрафаретний друк логотипів на спецодязі

На сайті є розділ «Брендування», в якому зручно буде ознайомитися з усіма видами нанесення логотипів на обрані товари. Шукаєте, як найкраще нанести логотип на одяг? Ми допоможемо у цьому. Надішліть макет зображення на нашу електронну пошту, і ми з радістю запропонуємо вам найбільш якісний і недорогий варіант нанесення. Вишивка шевронів – один з найбільш популярних варіантів брендування одягу. В подальшому їх можна буде пришити і до сорочок, халатів, робочого костюма чи зимової куртки.

Фартухи, халати, накидки для виробничих підприємств

Як корпоративний стиль поєднати з вимогами правил безпеки праці? Ось найчастіше питання, на яке ви знайдете відповідь, заглянувши на сторінку нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо величезну кількість різних моделей фартухів і накидок, наносимо на дану уніформу логотипи підприємства, враховуємо індивідуальні вимоги кожного споживача при виборі розміру. У нас ви зможете підібрати якісну тканину, великий набір кольорових рішень, а головне – ми виконуємо якісний висококваліфікований пошив, що є запорукою довгої і надійної служби будь-якого текстильного виробу.

Повна версія

Мобільна версія