Настільні прапорці

 

 

Сучасні варіанти використання прапорів

При оформленні інтер'єрів сьогодні активно використовується такий елемент, як невеличкі прапорці, котрі розміщують на робочих столах. У кабінетах держслужбовців найчастіше можна зустріти прапор з державною символікою. У міських муніципалітетах не рідкість прапори з гербами міст-побратимів. Настільний варіант доступний за ціною, тому часто застосовується в рекламних цілях. У цьому випадку на ньому красується корпоративна символіка або назва бренду. Політичні партії використовують продукцію подібного роду в передвиборній агітації, розміщуючи на них логотипи своїх партій або агітаційні слогани. З огляду на таке різноманіття, чимало підприємств виготовляють настільні прапорці різноманітного дизайну на замовлення.

Замовити настільні прапорці в інтернет-магазині Prostil

На сайті інтернет-магазину ProStil ви зможете купити для оформлення столів, вітрин чи навіть автомобіля готові вироби з символікою України або будь-якої іншої країни світу. У нас можна замовити прапори різних розмірів (від самих маленьких до великих, нестандартних), в будь-яких кількостях. У своїй роботі ми використовуємо широкий спектр матеріалів і передові технології. Устаткування з нанесення зображень методами сублімації, шовкографії і вишивки дозволяє отримувати зображення відмінної якості. Найчастіше при виготовленні настільних прапорів використовується метод сублімації одностороннім або двостороннім друком. Він дозволяє в результаті отримувати зображення, котрі за якістю не поступаються фотографії.

Адекватні ціни і швидка доставка продукції

Ціна залежить від розмірів виробу, обраних для його виготовлення матеріалів, площі нанесеного зображення. З огляду на те, що настільні прапорці зазвичай замовляють оптовими партіями, ми розробили гнучку систему знижок для таких покупців. У питанні оплати ми намагаємося йти назустріч замовнику, пропонуючи кілька варіантів форми розрахунку. Наприклад, ви можете оплатити товар при отриманні, що дасть вам можливість попередньо переконатися в його якості.

Інтернет-магазин Prostil бере на себе також завдання з доставки вашого замовлення за вказаною адресою. Ми отримуємо замовлення з усіх куточків України і вже давно відпрацювали оптимальні логістичні схеми. І зробимо все від нас залежне, щоб маленький прапорець на вашому столі викликав у вас приємні спогади про співпрацю з інтернет-магазином Prostil.

Повна версія

Мобільна версія