Прапори ЄС на замовлення

 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Символ досконалості єдиної спільноти – прапор ЄС

У повоєнні роки минулого століття шість країн поставили за мету створити розвинене, правове співтовариство, котре діятиме на принципах демократії, свободи і дотримання прав людини. До співдружності приєднуються держави, відповідні сформованим критеріям членів Європейського союзу. За півстоліття кількість країн збільшилася до 28. А взаємовигідне співробітництво забезпечує зростання економіки та добробуту цих народів.

Популярність європейського прапора дуже помітно зросла в останні роки і в Україні. Пояснення цьому просте - він підкреслює вибір демократичних цінностей і пріоритетів. Наявність прапора Європейського союзу завжди вітається на політичних заходах, на економічних зустрічах або форумах. Полотно блакитного кольору з розташованими по колу 12 золотими зірками, що символізують єдність народів континенту, тепер часто зустрічається і на будівлях, і на автомобілях, і на одязі.

Як замовити прапор Європейського союзу

Кожна організація прагне сьогодні до прогресивного розвитку. І європейський прапор виразно продемонструє цей напрям. Компанія «ПроСтиль» готова оперативно надавати якісні послуги з пошиття цього яскравого символу. У замовленні обов'язково враховуються всі особливості застосування і, відповідно, підбирається матеріал і розмір основи, спосіб нанесення емблеми.

У виробництві використовуються:

·          штучний шовк (нейлон);

·          прапорова сітка;

·          атлас;

·          габардин.

У кожного варіанту є свої особливості. Нейлонова основа, наприклад, добре підходить для використання поза будівлями. У той час як атлас або габардин краще підійдуть для внутрішнього використання. Розмірний ряд виробів теж представлений в декількох варіантах. Традиційно і вуличні, і кабінетні прапори шиють з одинарного полотна. Хоча для особливих випадків можна зшити двухполотенний прапор.

Виріб декорується відповідно двостороннім зображенням. Підбирається спосіб кріплення до флагштоку або держака: стандартний, люверси, петлі, карабіни. За допомогою спеціальної стрічки забезпечується посилення периметра і кутів. Всі ці тонкощі чітко узгоджуються з клієнтами при замовленні. Дизайнери компанії мають солідний досвід нанесення емблем. Чіткість і точність зображень забезпечать сучасні технології, як друк сублімації, шовкографія або комп'ютерна вишивка.

Індивідуальний підхід і виконання всіх побажань клієнтів нітрохи не впливають на швидкість виконання роботи. Професійний колектив виконує замовлення чітко і злагоджено. Якісний прапор Євросоюзу буде надано вам в обумовлені терміни з ідеальним дотриманням всіх стандартів і вимог. Красиве блакитне полотнище із золотою короною зірок – символом досконалості, завершеності і єдності – прикрасить будь-який захід і довго служитиме.

Повна версія

Мобільна версія