Демісезонні костюми (спецодяг)

 

Не помиліться у виборі моделі і матеріалів для пошиття демісезонних костюмів

Максимальний ефект від застосування демісезонних костюмів досягається шляхом підбору відповідно до наявних умов праці в періоди міжсезоння. Куртка та штани, або напівкомбінезон – вибір так само залежить від потреб замовника. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує широкий асортимент. В основному, куртка має вільний крій, щоб одяг не сковував рухів. Відкладний комір, накладні кишені внизу і на грудях; застібка – гудзики або замок-блискавка; по талії прошита резинка. Штани за прорізними і накладними кишенями. Довжина напівкомбінезона регулюється.

Для підсилення в області ліктів і колін нашиваються накладки. Тканини на демісезонний костюм підбираються відповідно до вимог санітарно-гігієнічних норм в кожному конкретному випадку. Широко застосовуються сумішеві і натуральні матеріали підвищеної щільності, з водовідштовхуючим просоченням. За необхідності костюми оснащуються світловідбиваючими смугами. Їх застосування дозволяє використовувати таку спецодяг в умовах обмеженої видимості (сутінки, ніч, туман). А щоб врахувати всі ці нюанси, рекомендується зробити замовлення на індивідуальний пошив спецодягу.

Надійний постачальник пропонує свої послуги

Виробнича діяльність в період міжсезоння має свої специфічні особливості. Різкі температурні перепади в весняні та осінні місяці можуть призвести до зростання простудних захворювань. Тому спецодяг має оберігати від несприятливих факторів. Наші костюми зручні та практичні, що сприяє їх широкому застосуванню на промислових підприємствах, в комунальній сфері, будівництві, гірничодобувній галузі. Комплект надійно захистить від забруднень і механічних пошкоджень, дає можливість регулювати температурний режим.

Інтернет-магазин Prostil пропонує і послуги з пошиття виробів. На сайті представлено великий асортимент спеціального демісезонного одягу. Тут ви можете купити готові куртки, комбінезони, напівкомбінезони, халати, жилети, брюки, головні убори, футболки, білизну, гольфи, блузки, сорочки, фартухи. Ми швидко і якісно виконаємо пошив на замовлення за відповідними параметрами, та з допомогою сучасних технологій забезпечимо брендування цих виробів. Купуйте оптом чи в роздріб, ціни формуються із застосуванням гнучкої системи знижок. Якість виготовлення контролюється на всіх етапах виробництва. Пропонуємо вам оцінити переваги прямих поставок від професійних виробників.

Повна версія

Мобільна версія