Виготовлення прапорів

Прапори
Замовте нанесення сублімації
Нанесемо будь-який логотип, малюнок або напис.
Виробництво від 2-х днів
0 (800) 330-795

Дзвінки безкоштовні

Прапори (нейлон)

 

Штучний

шовк

(нейлон)

Розмір Вартість, грн
1 - 5 шт. 6 - 20 шт. від 20 шт.
0,8x1,2м 170 160 Дог.
1,0x1,5м 265 250 Дог.
1,2x1,8м 380 360 Дог.
1,4x2,1м 515 485 Дог.

 

 

 

Прапори (прапорова сітка, атлас, габардин)

 

Прапорова

сітка,

габардин

 

Розмір Вартість, грн
1 - 5 шт. 6 - 20 шт. від 20 шт.
0,8x1,2м 190 170 Дог.
1,0x1,5м 300 265 Дог.
1,2x1,8м 425 380 Дог.
1,4x2,1м 588 515 Дог.

 

* Власне виробництво вуличних і кабінетних прапорів.

* Друк односторонній. При замовленні прапорців з двостороннім друком + 50-75% до вартості.

* Можливість виготовлення двополотенних прапорів – між собою зшиваються два окремих полотна.

* Стандартне кріплення до флагштоку  кишеня під древко.

* Можливість виготовлення прапорів з будь-яким методом кріплення: люверси, петлі, карабіни. Посилення периметра або кутів прапора спеціальною підсилювальною стрічкою.

* Індивідуальні розміри і методи кріплення обговорюються з менеджером.

* Можливість виготовлення прапора з Бахромою. 

Все про послугу

 

Прапор, як засіб для самовираження

Продаж прапорів з сублімацією – один з найпопулярніших напрямків інтернет-супермаркета ProStil. Чому так? Судіть самі! Прапор – з тих атрибутів, які прийшли до нас з древніх часів, не втративши при цьому своєї актуальності. З давніх-давен вимпели, штандарти й прапори були символом відмінності або єднання, самоствердження і незалежності певної групи людей. В основному, ії використовували в якості певного знака приналежності до певної території, ідейного об'єднання, організації, події тощо. Так, наприклад, в 11-12 вв. відмітним знаком ватажка загону було квадратне або прямокутне полотно з хвостом. А от про приналежність власника до знатного роду міг розповісти трикутний прапор певного кольору і з індивідуальними символами.

За багато століть, а можливо, і тисячоліттями прапор пройшов через трансформацію, не втративши при цьому ні своєї основної форми, ні призначення, став практично незамінним атрибутом влади. Більш того, його актуальність зросла в багато разів. Адже сьогодні прапори активно використовують ще й для проведення різних заходів, церемоній, концертів, зборів, ділових зустрічей і переговорів, а також для вираження емоцій, уявлення статусу і престижу чи демонстрації поваги. Вони можуть послужити прикрасою будь-яких свят і є аксесуаром для залучення уваги до певної події. По суті, в сучасному світі люди знаходять прапорам все більш широке застосування в дуже різних сферах життєдіяльності, все більше переконуючись в тому, що вони здатні приносити колосальну користь. Саме з цієї причини стає настільки популярним друк на прапорах різноманітних зображень і корпоративних знаків підприємства у рекламних цілях. Це відчутно сприяє просуванню товару на ринку, створенню певного іміджу компанії і допомагає зробити упізнаваним товарний знак.

Вибираємо прапори з сублімацією на будь-який смак і колір

На відміну від методів виготовлення прапорів в давні часи, наприклад, таких як шиття з елементами аплікації (частини прапора, викроєні з тканини потрібного кольору, зшиваються між собою, складні і тонкі деталі нашиваються поверх отриманого полотнища, а найтонші – виконуються вишивкою), сучасні технології значно спростили, прискорили цей процес і, звичайно ж, поліпшили якість. На сьогоднішній день існує маса методів, котрі забезпечують нанесення зображеннь на прапор. Найпопулярнішим з них є друк сублімації. Цей спосіб дає можливість отримати максимально яскраве і стійке зображення.

Будь-яка атрибутика в усьому світі стає все більш доступною. І Україна не виняток. Купити прапор з сублімаційним нанесенням в Києві чи інших регіонах можна не відходячи від комп'ютера. Інтернет-супермаркет ProStil пропонує клієнтам самостійно вибрати форму, колір, розмір полотна і, звичайно ж, зображення, яке ви хочете на нього нанести. А спеціальна програма розрахує вартість вашого замовлення. І, навіть якщо ви не до кінця визначилися з тим, що вам потрібно – скористайтеся функцією зворотного зв'язку, і наші консультанти допоможуть вам у вирішенні цих питань.

Якість наших виробів для вас – без обмежень

Друк сублімації на прапорах має масу переваг і величезну популярність, і це безперечне свідчення якості. Завдяки цьому методу нанесення зображень, наші вироби мають максимальну практичність, їх можна прати і прасувати, вони стійкі до впливу води, тертя, не вигоряють на сонці. Таким чином, прапори з сублімацією зможуть послужити вам добру службу. Купуючи прапори з сублімацією на замовлення, особливу увагу варто приділити тканині. Наприклад, якщо вам потрібно двостороннє зображення, матеріал потрібно вибирати щільний, щоб уникнути певних дефектів, як накладення кольору або просвічування узору. Якщо ж ви хочете вивісити свій прапор на вулиці, краще вибрати для нього тканину, яка не мнеться . Тоді він не буде завдавати зайвих клопотів.

Ціна на прапори з сублімацією залежить від різних чинників, але пам'ятайте: тираж виробів абсолютно не впливає на якість зображення. Звичайно ж, не варто забувати, що на вартість товару серйозно впливає кількість виробів. А для оптових покупців в інтернет-магазині ProStil передбачено знижки. Купуєте більше, а платите менше!

Потрібна консультація?
Для отримання більш детальної інформації та розрахунку нанесення логотипу звертайтесь за телефоном або prostil.com.ua@gmail.com
0 (800) 330-795
Дзвінки безкоштовні

Повна версія

Мобільна версія