Спецодяг для мийників

 

 

Спецодяг для мийників авто зручно вибирати на ProStil

В асортименті нашого інтернет-магазину є зручні комбінезони, костюми, куртки та інший спецодяг для автомийника. Пропоновані моделі досить затребувані в цій галузі й підходять для інших працівників комунального господарства, промисловості чи сфери обслуговування. При пошитті виробів враховані всі вимоги ДОСТ, а якість відповідає європейськомц рівню.

Для виготовлення використовуються відповідні матеріали: грета, брезент та інші пиловідштовхуючій тканини. Вони відмінно захистять від виробничих забруднень. Одяг не вимагає особливого догляду, ви зможете прати речі вручну, в машинці або здавати в хімчистку. Колір і розмір можна вибрати, виходячи з власних потреб.

Зносостійкість спецодягу забезпечується подвійними шарами тканини в особливо схильних до протирання місцях – на колінах і ліктях. А водостійкість забезпечує водовідштовхуюче просочення. Для роботи на відкритому повітрі можна підібрати одяг з утеплювачем.

Переваги пошиття спецодягу на індивідуальне замовлення

При пошитті спецодягу на замовлення будуть враховані всі ваші побажання щодо дизайну. Щоб вибрати речі з тканини, яка найбільше підійде для вашої роботи, попередньо проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Вони розкажуть все про матеріали, фурнітуру і порадять оптимальний варіант. Але головне – ми нанесемо на спецодяг логотипи, спеціальні написи або емблему підприємства, якщо ви вирішите замовити брендовані речі для всього колективу. Клієнт обов'язково отримає презентаційну модель, щоб переконатися в належному вигляді і якості виробів.

В інтернет-магазині ПроСтиль завжди можна придбати якісну водостійку і зносостійку спецовку для мийників автомобілів. Ми пропонуємо вироби власного пошиття, виготовлені на модернізованих сучасних виробництвах. Крім того, вам доступні покупка оптом, брендування, і швидка доставка в будь-яке місто України.

Повна версія

Мобільна версія